HABER DETAYI

18 Mart 2019 13:40

Ev Hanımları için Evde Yapılabilecek işler

Ev Hanımları için Evde Yapılabilecek işler

Ev Hanımları için Evde Yapılabilecek işler

Kadınlar eski zamanlardan beri birçok problemle uğraşmışlardır. Çeşitli sebeplerden dolayı eğitimlerini tamamlayamayan bazı kadınlar, hayallerinden ödün vermeyen ve ekmeği taştan çıkarmış yapılarıyla pek çok işe el koydu. Günümüzde, çok sayıda harcama nedeniyle geçim kaynaklarına katkıda bulunmak isteyen birçok ev kadını para kazanmak ve aile bütçesini desteklemek istemektedir. Nerede başlayacağını bilemeyen ve iş hayatına sarılmak isteyen ev kadınlarına bir tavsiyede bulunacağız.

 Ev Yemekleri Satışı
Elinizin tadına güveniyor musunuz ? Konuklarınız yemeklerinizi seviyor mu? Öyleyse , Birçok insanın ev yemeği için can attığı biliniyor. Dışarıda yemek yemekten sıkılan birçok insan evde yemek pişirmeyi arıyor. Paketleme, mantı gibi yemekleri yaparak ve satarak para kazanabilirsiniz. Ayrıca çeşitli reçeller, peynirler ve hamur işleri satabilirsiniz. Birkaç kişiyi aldıktan sonra, geniş kitlelere tavsiyeniz ile ulaşabilir ve hatta kendi sosyal medya sayfalarınızı açarak daha fazla insana ulaşarak gelirinizi artırabilirsiniz.

 Katalog Satışını Yapma
Bakımlarına düşkün kadınların kozmetik ürünlere yatkın oldukları bilinmektedir. Bu sayede çeşitli kozmetik firmalarına üye olarak ürün satabilir ve kar edebilirsiniz. Pek çok kozmetik kataloğunda bakım kremleri , Deterjanlar , mücevher ve giyim ürünlerini bulmak da mümkündür. Bu alanlarda satış yaparak aylık gelirinize daha fazla katkı yapabilir, bu firmalara üye bularak sattıkları ürünlerden kar elde edebilirsiniz.

 Çocuk Bakıcılığı
Çalışan bazı ebeveynler çocukları için bakıcı arıyorlar. Çocuklarla iyi iletişimde olduğunuza inanıyorsanız ve aşk nedeniyle çocuklardan sıkılmadığınız bir işin olduğunu düşünüyorsanız, çocuk bakımı yapabilirsiniz.

 El İşlerinizle Para Kazanmak
El becerileriniz varsa, bu aile bütçenize katkıda bulunmak için başka bir yoldur. Havlu kenarları, lifler, botlar yapabilir ve bu ürünleri kendi açtığınız sosyal hesaplardan satabilirsiniz. Aynı zamanda birçok belediye ev kadınlarını destekleyebiliyor ve tezgahları semt pazarlarında açabiliyor. Bu tür alanlarda, el sanatları satmak isteyen daha fazla insana ulaşabilirsiniz.

Toptan Ürün Alma

Toptan Terlik , Çorap , Bayanlar için sarf olan ürünleri toptan alıp tek tek satışını yapmak. Bu size hem keyif verecek hemde fazla vakit kaybınız olmadan evinizi ve çocuklarınızı aksatmadan bu işi rahatlık ile yapabilirsiniz.

Örnek:  Toptan Terlik Satışı  sitemizde toptan bir seri terlik aldınız 8 adet 100 TL  Adet başı 12.500 TL denk gelmekte bunu tek tek 20 TL satışını yaptığınızda 7.500 TL adet başı kar etmiş oluyorsunuz.

 

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.