• info@batmanim.com
  • 08503030243 Batmanim.com Firma Destek Hattı

HABER DETAYI

16 Ağustos 2018 04:57

Batmanda Abd Ürünü Cep Telefonunu Çekiçle Kırdı

Batmanda ABD ürünlerine yönelik bir boykot çağrısından sonra, Batman’da bir vatandaş ABD marka cep telefonunu kırdı ve başka bir marka cep telefonu aldı. Ayrıca ABD’nin elektronik ürünleri boykot etme çağrısını destekledi. Bir vatandaş Celal Ayhan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın boykot çağrısı üzerine kullandığı iphone marka cep telefonunu bir çekiçle parçaladı.

Kullandığım iPhone telefonumu kırıyorum, çünkü cumhurbaşkanım Amerika’nın mallarına boykot koydu ve tekrar kullanamayacağına dair yeni bir telefon aldım.  Bizim devletimiz asla yalnız değil. Hepimizle devletimizle birlikteyiz ”dedi. Telefon Apple ürünlerini satmıyoruz

Batman’ın en işlek yerlerinden biri olan Atatürk Bulvarındaki bir telefon mağazası da Apple ürünlerini satmama kararı aldı. Apple ürünlerini cep telefonu mağazasında satmamaya karar veren Talat Gül, “Başkanımızın çağrısına karşı duyarsız davranmadan mağazamızda Apple ürünlerini satmayı bıraktık. Şu anda ürünlerimizi Samsung ve diğer ülkelerin Ceptelefonunu satıyoruz” dedi.

Başkanımızın bu çağrısını halk olarak destekliyoruz. Türkiye’de yalnız değiliz, bu ürünleri satmayacağız ”dedi.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.