1,346 Ziyaretçi
  • YETKİLİ KİŞİ: Diyarbakır Halı Yıkama
  • ADRES: Organize sanayi yolu toplu konut 10km YeniŞehir ,Diyarbakır
  • TELEFON: 05335947721
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 7/24
SERVİS SAATLERİ 7/24
SERVİS YERLERİ Diyarbakır

FİRMA HAKKINDA

Diyarbakır Halı Yıkama Fabrikası

Mina Halı Yıkama hizmeti veren tecrübesi ve hizmet kalitesiyle Diyarbakır’da önerilen bir firma olabilmek için siz müşterilerine için size en iyi hizmeti ve garantilisi olarak vermektedir.

Halıları Yıkamada Önceliğimiz

Mina Halı Yıkama Fabrikası ; Müşteri memnuniyeti her zaman birinci önceliğimiz olmuştur. Fabrikamız halı temizleme konusunda derin tecrübeye sahiptir. Diyarbakır Mina Halı yıkama saygın ve ilerici Kurumsal Çalışma prensibi ile kurulmuştur. Kullanmış olduğumuz şampuanlar %100 bitkisel olup kimyasal madde içermez. Halılarda , Renk solması , Yıpranma ve ezilme gibi şeyler kesinlikle yoktur. Profesyonel halı yıkama ihtiyacınızı karşılıyoruz.

Halı yıkama, yılda en az iki kez yapılması gereken bir temizlik rutinidir. Evinde evcil hayvan besleyenlerin özellikle bu rutini yerine getirmesi gerekir. Hele ki evinde çocuk olan ailelerin hijyen açısından temizliğe dikkat etmeleri gerektiğini düşünürsek, bu konu oldukça hassastır. Zira 6 aydan büyük çocukların yerde halı üzerinde daha fazla zaman geçirdiklerini söyleyebiliriz.

Halılarınız son sistem makinelerimiz ile yıkanır. Halılar tamamen kuruduktan sonra parfümlenir sonra adresinize teslim edilir.

Ücretsiz Servis Ağımız ile 100% müşteri memnuniyet garantisi veriyoruz.Otomatik Makineler ile Hızlı Ve Güvenilir Halı Yıkama Hizmeti İçin Bizleri Arayın. Halılarınızı Ücretsiz adresinizden Alalım ve Temiz paketlenmiş adresinize Teslim Edelim

  • ADRES Organize sanayi yolu toplu konut 10km Yeni Şehir Diyarbakır
  • GSM 05335947721

Bakım ve halı yıkama işlemini kuru köpüklü olarak yapmak mümkün olduğu gibi yüksek devirli sanayi tipi makineler ile de yapılabileceğini söyleyebiliriz. Ancak daha etkili olan yol ise firmalara temizlik işini vermektir. Bu işle ilgilenen firmaların bol su ve bol köpükle halıları yıkadığını ve durulmadığını söylemekte fayda var. Böylece halıların daha iyi ve dip noktalarına kadar kirden arındırılmış olacağını söyleyebiliriz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

  • ahmet diyarbakır 27 Nisan 2019 17:45 CEVAPLA

    Her yıl olduğu gibi yine bahar mevsimi geldi ve halı yıkama zamanım gelmiş hemen kısa zamanda ve güvenilir bir halı yıkama fabrikası bulamam lazım Diyarbakır’da İnternet’te Mina halı yıkamaya fabrikasına rast geldim. aradım ücretsiz halılarımızı evden aldı ve 3 gün içerisinde tertemiz bir şekilde geldi. Çok teşekkür ederim iyiki varsınız.