1,788 Ziyaretçi
  • YETKİLİ KİŞİ: Diyarbakır Halı Yıkama
  • ADRES: Diyarbakır
  • TELEFON: 05346808851
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 7/24
SERVİS SAATLERİ 7/24
SERVİS YERLERİ Diyarbakır

FİRMA HAKKINDA

Diyarbakır Halı Yıkama Fabrikası

Diyarbakır Halı Yıkama Fabrikası

Halıları Yıkamada Önceliğimiz

Bolcan Halı Yıkama Fabrikası ; Müşteri memnuniyeti her zaman birinci önceliğimiz olmuştur. Fabrikamız halı temizleme konusunda derin tecrübeye sahiptir. Diyarbakır Halı yıkama saygın ve ilerici Kurumsal Çalışma prensibi ile kurulmuştur. Halılarda , Renk solması , Yıpranma ve ezilme gibi şeyler kesinlikle yoktur. Profesyonel halı yıkama ihtiyacınızı karşılıyoruz.

Halı yıkama, yılda en az iki kez yapılması gereken bir temizlik rutinidir. Evinde evcil hayvan besleyenlerin özellikle bu rutini yerine getirmesi gerekir. Zira 6 aydan büyük çocukların yerde halı üzerinde daha fazla zaman geçirdiklerini söyleyebiliriz.

Halılarınızı Ücretsiz adresinizden Alalım ve Temiz paketlenmiş adresinize Teslim Edelim

  • ADRES Diyarbakır
  • GSM

Bakım ve halı yıkama işlemini kuru köpüklü olarak yapmak mümkün olduğu gibi yüksek devirli sanayi tipi makineler ile de yapılabileceğini söyleyebiliriz. Ancak daha etkili olan yol ise firmalara temizlik işini vermektir. Bu işle ilgilenen firmaların bol su ve bol köpükle halıları yıkadığını ve durulmadığını söylemekte fayda var.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

  • ahmet diyarbakır 27 Nisan 2019 17:45 CEVAPLA

    Her yıl olduğu gibi yine bahar mevsimi geldi ve halı yıkama zamanım gelmiş hemen kısa zamanda ve güvenilir bir halı yıkama fabrikası bulamam lazım Diyarbakır’da İnternet’te Bolcan halı yıkamaya fabrikasına rast geldim. aradım ücretsiz halılarımızı evden aldı ve 3 gün içerisinde tertemiz bir şekilde geldi. Çok teşekkür ederim iyi ki varsınız.