3,152 Ziyaretçi
 • YETKİLİ KİŞİ: Rıdvan Bolcan
 • ADRES: Aziziye Mahallesi 671.Sokak No:32 Seyrantepe Diyarbakır
 • TELEFON: 05346808851
 • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 07:00 - 24:00
SERVİS SAATLERİ 7/24
SERVİS YERLERİ Diyarbakır

FİRMA HAKKINDA

Diyarbakır Halı Yıkama

Bolcan Diyarbakır Halı Yıkama ; İşimize ve müşterilerimize gösterdiğimiz ilginin bir sonucu olarak elde ettiğimiz kurumsal kimlik ile% 100 müşteri memnuniyeti sağlamayı başardık. Sektörde uzmanlaşmış profesyonel kadromuzla son teknoloji halı temizleme makinemiz ve her yıkama tipine göre değişen temizlik anlayışımızla her zaman kurumsal hizmet aldığınızı hissedeceksiniz.

Kirli halıların hızlı servisi

Halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, yatak yıkama, stor perdeler, zebra perde yıkama, siz değerli müşterilerimize ücretsiz servis hizmeti, kurumsal servis, garantili yıkama ve hızlı teslimat gibi adım adım temizlik hizmetleri ilkelerimiz yıkama hizmeti sunuyoruz.

Hizmetlerimiz

 • Diyarbakır Halı Yıkama
 • Diyarbakır Koltuk Yıkama
 • Diyarbakır Baza Yıkama
 • Profesyonel Personel ve Ekipmanlar
  Hızlı ve Kolay Servis
  Leke Çıkarmada% 95 Başarı
  Dünya standartlarında hizmet
  Çevre Dostu Temizlik, Hijyenik Temizlik
  Ekstra Parlaklık, Ekstra Yumuşaklık, Ekstra Canlılık
  % 100 Müşteri Memnuniyeti Garantisi

Ücretsiz servis

Diyarbakır‘da tüm bölgelerine ücretsiz servis hizmeti, Diyarbakır’ın merkezi sınırları içerisinde hızlı ve zamanında hizmet vermektedir. Çalışanlarımız, evinizden ücretsiz bir şekilde Halıları almakta , yıkandıktan sonra evinize teslim edilmektedir.

Halı Yıkama Neden Önemi

Halılar en kirli ve zarar görmüş ürünler arasındadır. Halı türlerine göre kirlilik oranı artıyor ve bunu basit bir örnekle açıklarsak; Sert yapılı halıların temizlenmesi çok daha kısa sürer, ancak yumuşak tüylü halılar kiri en iyi şekilde hapseder ve diplerinde saklar.

Günlük halı temizliği yapsanız bile, bu kirlere ulaşmak ve detaylı bir temizlik yapmak mümkün değildir. Halılar sürekli olarak basıldığı ve toplanan ürünler olduğu için daha sık temizlik hizmeti istiyorlar, ancak bunu elde yıkama gibi ilkel yöntemlerle yapmanıza yardımcı olmuyor!

Profesyonel Halı yıkama fabrikası

Halılarınız el değmeden son sistem makinelerimiz ile yıkanmaktadır. Tam Otomatik Makineler ile Hızlı Ve Güvenilir Halı Yıkama Hizmeti İçin Bizleri Arayın.  Halılarınızı Evinizden Alalım Evinize Temiz bir şekilde Teslim Edelim.

Koltuk Yıkama

Diyarbakır’da Koltuk yıkama son sistem makinelerimiz ile son bahar kampanyası yaptık Fiyat : 120 TL hemen arayın randevunuzu almak için geç kalmayın.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

 • amedli 15 Eylül 2018 04:04 CEVAPLA

  Diyarbakır’da en iyi halı yıkama fabrikası , ücretsiz evden alıp 3 gün içerisinde evimize temiz bir şekilde teslim edildi. Teşekkürler Bolcan halı yıkama.

 • serhat 18 Kasım 2018 22:59 CEVAPLA

  Diyarbakırda en iyi halı yıkama fabrikası diyebiliriz ücretsiz evden halıları alıyor ve temiz bir şekilde eve teslim ediyor fiyatta uygun tavsiye edilir.