2,650 Ziyaretçi
 • YETKİLİ KİŞİ: M.Emin Değirmenci
 • ADRES: Gap mahallesi 2510 sokak no :20 batman
 • TELEFON: 05383712872
 • FAX: 05537678172
 • GSM: 05383712872
 • WEB SİTESİ: Belirtilmemiş
 • E-POSTA: Belirtilmemiş
 • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 7/24
SERVİS SAATLERİ 7/24
SERVİS YERLERİ BATMAN
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
6+8 = ?

VİDEOLAR

 • Star Halı Yıkama Fabrikası

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Gap mahallesi 2510 sokak no :20 batman

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Batman Halı Yıkama Fabrikası

Batman Halı Yıkama Fabrikası  denince ilk akla gelen ,Batman halı temizleme fabrikası 2 kurutma makinesi ve halı yıkama makinesi ile el değmeden otomatik halılarınız tertemiz Yıkanır.

Halılarınızı ücretsiz evden alıyoruz en geç 3 gün içerisinde temizlenip, kurutulup evinize ücretsiz teslim ediyoruz.

Batman Halı yıkama en kaliteli Hizmetlerimiz nelerdir

 • Halı Yıkama
 • Kilim Yıkama
 • Battaniye Yıkama
 • Koltuk Temizleme
 • Stor Perde Yıkama
 • Zebra Perde Yıkama

Batman’daki en büyük halı temizleme fabrikası olarak 5 yıldır Batman’da hizmet veriyoruz. 1 şubemiz ve geniş hizmet ağımızla 5000 m2 kapalı alanda kesintisiz hizmet sunuyoruz. Makine halısı, el dokuması halılar, nepal, step, yorgan ve battaniyeler tam otomatik makine ve ekipmanlar ile yıkanır.

Fabrikamıza gelen halılar halı tiplerine göre ayrıştırılmakta ve uygun yıkama sistemi ile yıkanmaktadır. Halı yıkama aşamalarımız aşağıdaki gibidir;

1: Halıların Tozunu Alma

Halılar fabrikamıza geldikten sonra türlerine göre ayrıştırılmakta ve tozlar yıkamaya girmeden önce en son sistem toz alma makineleri ile alınmaktadır. Bu işlem sırasında halılarda toz, kum, kıl ve tüy yoktur.

2: YIKAMA İŞLEMLERİNDEN ÖNCE YEREL İŞLEM

Dezenfekte halılarda otomatik makinelerde halı yıkama lekelerine girmeden önce halıya lokal olarak alınması zor olan özel ilaçlarla uygulanır.

3: OTOMATİK YIKAMA SÜRECİ

Bu aşamada halılarınız en son sistem bantlı halı yıkama makinalarından tek tek geçmektedir. Otomatik makinelerimiz her halı tipine göre üretilmekte ve halılara zarar vermeden tam olarak yıkanmaktadır. Makine içerisindeki deterjan tankları halılara belirli miktarlarda sebze deterjanları püskürtmekte ve bol suyla yıkamaktadır. Her halının yıkanması ve durulanması sırasında halının büyüklüğüne ve küçüklüğüne göre yaklaşık (150 ila 400 litre) su tüketilir.

4: HALI GELİŞTİRME (MERKEZİ) SAHNE

Halı yıkadıktan ve otomatik makinelerde durulandıktan sonra; rulo sıkma makinelerinde sıkılır. Eğirme işlemi tamamlandıktan sonra halılar makineyi nemli bir şekilde terk eder. Sıkma işlemi sırasında halılar hiçbir şekilde hasar görmez ve deforme olmaz.

5: KURUTMA

Halılar sıkma makinesinden alınarak fabrikamızın asma alanlarına alınarak havalandırma için bırakılmaktadır.

6. PAKETLEME

Halılar kurutma alanlarından birer birer toplanır ve kalite kontrol alanlarına alınır. Halılar bir kez daha kontrol edilir ve şubelerimize Batman genelinde gönderilmek üzere ayrı ayrı paketlenir.

Yüzlerce memnun müşteri tesadüf olamaz Kalite başarının anahtarıdır.

5 yıldır Yüzlerce müşterimiz için memnuniyet yaratmak için çalıştık. Profesyonelliğin makinelerle sınırlı olmadığını biliyoruz. Halı temizliği ve diğer temizlik hizmetlerinde farkı yaşamak için bizimle iletişime geçin.

7/24 batmana hizmet etmekten gurur duyuyoruz.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

 • Halı Yıkama 3 Aralık 2018 12:06 CEVAPLA

  Batman halı yıkama işini Profesyonel olarak makinelerimiz ile yıkamaktayız. Batman merkezde ücretsiz halınızı evden alıp 3 gün içerisinde ücretsiz teslim ediyoruz. M² 3.0 TL den yıkıyoruz , bahar , yaz , kış demeden temizliğin olmazsa olmazlardan olan koltuk yıkama ve temizleme işlemi ise 15o TL evinizde Profesyonel olarak koltuklarınızı temizliyoruz.

  Hizmetlerimiz
  Halı Yıkama            : M² 3TL
  Koltuk Yıkama       : 150 TL
  Stor perde yıkama : Metre 15 TL
  Profesyonel halı yıkama Aşamaları
  Profesyonel Halı Yıkama 6 yıldır Batman şehrinde yetiştirdiğimiz mutlu müşteri portföyü ile sahamızda en iyisi olmaya devam ediyoruz.

  Kısaca halı temizleme aşamalarından bahsedelim;
  Halılar evdeki en sık kullanılan alanlardan biridir ve büyüklüğü nedeniyle evde temizlik için uygun değildir. Halılarınızı temizlemenizi veya içerdiği tozun% 40’ını temizlemenizi sağlar. Kalan kısmın kalan% 60’lık kısmı kirli bir parça bırakıp temizliğe gireriz.

  Her şeyden önce, ücretsiz hizmetinizle aldığımız halıları evinizden halı yıkama fabrikamıza, bizi tercih eden müşterilerimizin halılarıyla getiriyoruz. Daha sonra halılarınızı toz giderme makinemizden geçiririz ve halı yıkamanın en önemli aşamalarından biri olan toz giderme işlemini bitiririz. En önemli sorunuza cevaben, tozlu tozlu halılara çamurun gelmesini önlemek için, bu aşamayı atlarsanız, halılarınız çamur haline gelir ve temizliği daha zor ve neredeyse imkansız hale getirir.

  Tozsuz geçirilen halılarınız halı temizleme bölümüne geliyor ve halı yıkama makinemizle pazarın en iyi şampuanlarıyla buluşuyor. Bu aşamada, otomatik makineler kullanmak yerine, makineleri manuel olarak kontrol edebiliyoruz (galeriye göz atabilirsiniz) ve temizlik aşamasını geliştiriyoruz. Halıyı yıkadıktan sonra, halılarınızın üzerinde kaba su elde etmek için vakum makinelerimizi kullanıyoruz.

  Tüm suyu vakum makinelerimizle vakumlayamadığımız için, özel kurutma makinelerine götürüyoruz ve burada temiz sudan kirli su elde edersiniz. Kurutma makinemizden çıkan halılarınız havalandırma askılarına alınır ve kalan% 5’lik suyun kendiliğinden filtrelenmesi beklenir.

  Son aşama olarak, halılarınız, ait oldukları yere gitmek için paketleme bölümüne gider. Bu aşamadan önce, halılarınız kendi yönlerine göre taranır ve parfümlenir. Paketleme aşamasından sonra servisimize yüklenir ve evinize gider. Bizi tercih eden tüm Batman Halı Yıkama müşterilerine teşekkür ederiz. Batmanda en iyi Halı Yıkama Fabrikası

 • halici 17 Ekim 2019 01:12 CEVAPLA

  batman hali yikama numarasi, batman hali yikama yerleri, batman halı yıkama fabrikaları, batman halı yıkama fabrikası, batman halı yıkama firmaları, batman halı yıkama iletişim, batman halı yıkama numaraları, batman halı yıkamacıları, batmanda en iyi halı yıkama