324 Ziyaretçi
  • YETKİLİ KİŞİ: Asteks Tekstil
  • ADRES: Organize Sanayi Bölgesi Mahallesi, 72200 Örmegöze Köyü/Beşiri/Batman
  • TELEFON: 04882134442
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ BATMAN

FİRMA HAKKINDA

Asteks Tekstil Ltd. 1996 yılında Mersin’de kuruldu. Kısa sürede örme ve dokuma ile Mersin Serbest Bölgesindeki en büyük giyim ihracatçılarından biri haline gelmiştir. 2000 yılında kurulan fabrika, üretim kapasitesini artırarak bugüne kadar hizmet vermiştir ve sağlamaya devam etmektedir. 2011 yılında üretim kapasitemizi arttırmak için Batman’daki en büyük 2. fabrikamız kuruldu.

Müşterilerimiz dünyaca ünlü perakende . Şirketimiz, her kıtada insanlara ilgi ve yaşam tarzlarına göre markalar için tasarım sunmaktadır. Çalışanlarımızı sürekli olarak hem üretim teknolojileri hem de mesleki yeterlilik konusunda eğiterek, en iyi sonuçlar için gerekli eğitimi sağlayarak yüksek kalitede bir iş akışı oluşturuldu. Ürün tasarımı ve yeniliğe odaklanıyoruz. Tasarımcılarımız, kumaş tedarik ve satış ekibimiz dünya çapındaki fuarlarda ve modayı takip ediyor.

Uluslararası tedarik gücümüzle kaliteyi, müşteri beklentilerini ve moda trendlerini göz önünde bulunduran müşteri odaklı koleksiyonlarımızla hazır giyim sektörüne hizmet ediyoruz.

Üretimin her aşamasında işçilik, kalite ve güvenilirliğe büyük önem veriyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.